Odzież reklamowa

Odzież reklamowa, dla firm, ubrania robocze, odzież gastronomiczna, sportowa…

10

Zdobywanie i utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami to pewność, że firma i marka utrwala się w świadomości i ma większą szanse na długotrwale zaznaczenie swojej pozycji na rynku. Odzież reklamowa oraz gadżety tekstylne z nadrukiem jako prezenty dla klientów bardzo pomagają w osiągnięciu tego celu.

Wykonane w naszej firmie koszulki z nadrukiem, bluzy z nadrukiem czy polary reklamowe na pewno zyskają uznanie zarówno Państwa jak i Państwa klientów.

Wartość reklamowa nadruku na koszulkach to jedna rzecz, ale jest jeszcze inna, ważna przyczyna, dla której warto zadbać o odzież firmową. To prestiż oraz ułatwienie identyfikacji pracowników z firmą. Każda duża firma (a często i wiele mniejszych) łączy swoich pracowników pod wspólnym sztandarem by razem zdziałać więcej, by uzyskać wzajemne wsparcie i porozumienie. To niezwykle pomaga w każdej firmie. Dlatego proponujemy Państwu wykonanie nie tylko odzieży reklamowej, ale także koszulek firmowych czy polarów firmowych, które staną się dla Państwa pracowników strojem chętnie noszonym zarówno do pracy jak i rekreacyjnie.

Polecamy szeroki asortyment modnej, stylowej odzieży, odpowiadającej wszelkim preferencjom i wymaganiom klientów. Hurtownia Multistar jest bezpośrednim importerem firmowej odzieży wielu znanych światowych producentów specjalizujących się w produkcji odzieży. U nas znajdziecie Państwo kolekcje następujących firm: Fruit of the loom, B&C, SG, Bella, Carson, Gildan, Kustom Kit, Mantis, Regatta, Result, Russell, Yoko oraz wielu innych znanych marek światowych.

Oferowana przez naszą hurtownię odzież oraz różnorodne akcesoria są w 100% oryginalne. Naszą główną misją jest prezentowanie obszernej, atrakcyjnej oferty, w której znajduje się odzież damska, męska oraz odzież dziecięca. Wielu klientom przypadła do gustu kolekcja, w której polecamy wysokiej jakości polary, softshelle, kurtki i kamizelki. Tylko u nas w ofercie oryginalna, modna odzież sportowa.

W ofercie sprzedaży znajduje się odzież reklamowa, specjalistyczna odzież robocza, dla wielu profesji. Wyselekcjonowaliśmy także najwyższej jakości akcesoria oraz specjalistyczną odzież dla gastronomii. Oddzielną gałąź w naszej ofercie stanowią torby i plecaki. Dla osób ceniących komfort polecamy szlafroki oraz ręczniki kąpielowe.

Nasz hurtownia dysponuje bogatym asortymentem, w której godna polecenia jest odzież ochronna oraz odzież odblaskowa a szczególnie kamizelki, koszulki i kurtki odblaskowe, zapewniające większe poczucie bezpieczeństwa. Asortyment wyprodukowany został z materiałów wysokiego gatunku, zapewniających komfortowe oraz długotrwałe użytkowanie. Trwałość oraz wszechstronne zastosowanie, to tylko niektóre atuty, które cechują kurtki robocze, fartuchy robocze oraz specjalistyczne kamizelki robocze.

NAJWIĘKSZY KATALOG ODZIEŻY