O firmie

brandingTo nie tak dawno, bo kilka lat temu i w żadnej tam odległej galaktyce, bo w Skrońsku powstała Visual Brand KUBIK – kreatywna Agencja Reklamowo – Medialna. Od tego czasu ekipa ludzi powiązanych konszachtami rodzinno-przyjacielskimi gotowa jest sprostać wyzwaniom, które kreujesz TY! Nawet jak potrzeba to przez 7 dni w tygodniu jesteśmy dla Ciebie agencją specjalizującą się w kształtowaniu wizualnej strony firmy i jej produktów.

Posiadamy szerokie zaplecze sprzętowe oraz własne studio graficzne. Jesteśmy silni, zwarci i wciąż rozrastamy się z niepohamowaną energią – jak pączkujące na wiosnę gałęzie drzew. Uwielbiamy reklamę i pracę z marką, wnoszenie do firmy Klienta czegoś, czym on sam będzie się potem chwalił. Oferujemy szeroką gamę usług opartych na łączeniu delikatnej tkanki wizualnej z potężnymi narzędziami kreacji, jakie oferują najnowsze technologie. Czerpiąc inspirację z rozmaitych technik i stylów, posługując się siłą skojarzeń, nie pozostawiamy odbiorcy obojętnym.

PuzzleTworzymy falangę podobnie myślących ludzi, co pozwala na idealną współprace między nami. Po prostu oddychamy a nie wykonujemy sekwencję wdechów i wydechów. Cenimy sobie spokój i harmonię, dlatego właśnie zakotwiczyliśmy się w zwyczajnym domu a nie w niedostępnej Wieży Babel. Nie kręci nas monumentalny szpan, wolimy pracować z dala od zgiełku i błysku chromowanych, nic nieznaczących konstrukcji. Niestety powoli zmieniamy tok myślenia, idziemy w Europe, idziemy w świat, a tylko dlatego, że Klienci nas do tego prowokują.

Za właściwą datę narodzin możemy przyjąć rok 2006. W niespełna 10 lat działalności doszliśmy do punktu, który wymusił na nas ostre przyspieszenie. Przyspieszamy, więc i rośniemy jak na drożdżach! Reklama to gruba kategoria, dlatego aby móc działać musieliśmy stworzyć oryginalny eliksir, przyjęliśmy do tego szeroko pojętą identyfikację i na niej się opieramy. Z marką jest jak z dzieckiem – najpierw trzeba ją nazwać, potem ubrać. Jak pociecha podrośnie, pomóc się jej rozwijać tak, by odnalazła swoją własną tożsamość. Cóż, może z małą różnicą. Marka stworzona w sposób przemyślany będzie radzić sobie sama, a wychowanie to nieustanne wyzwanie…


Szanowni Państwo i Przyjaciele, z pełnym zaangażowaniem, pasją i konsekwencją zabierzemy się nawet od dzisiaj za budowanie Twojego sukcesu!